Нові обличчя команди та завдання на сезон: баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів пресконференцію

Передсезонна пресконференція – час підбити підсумки підготовчої роботи та озвучити завдання на сезон. Баскетбольний клуб “Запоріжжя” вразив усю країну в минулому розіграші Суперліги, коли виграв срібні медалі, тепер команда під керівництвом уже нового головного тренера Станіслава Овдєєнка готується повторити подвиг.

“Дійсно, хочеться показати, що це була не випадковість, що запорізький баскетбол живе, росте, розвивається, що запорізький баскетбол гідний бути яскравою подією в місті, залучати все більше глядачів на трибуни. Тому ми хочемо бачити таку команду, яка грає дуже непоступливо, яка завжди небайдужа до результату, до того, що відбувається на майданчику, яка грає швидко, яскраво, цікаво, командно”, – зазначив головний тренер БК «Запоріжжя» Станіслав Овдєєнко.

Пріоритетним завданням для клубу у міжсезоння було зберегти лідерів. Українську частину ростеру на чолі з капітаном Олександром Сізовим утримали. Серед легіонерів БК “Запоріжжя” — усі нові обличчя. Також вперше в історії клубу контракт підписали з канадським гравцем.

“Для мене велика честь бути тут, я розумію, що в українському чемпіонаті 7-8 клубів дуже високого рівня. Кожен матч для нас буде справжнім викликом. Щоб бути кращими за інших, необхідно багато працювати”, – поділився новий гравець БК «Запоріжжя» Ясін Джозеф.

Варто зазначити, стартовий матч сезону баскетболісти “Запоріжжя” проведуть найближчої неділі, 26 вересня, на виїзді з “Прометеєм”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/novi-oblichchja-komandi-ta-zavdannja-na-sezon-basketbolnij-klub-zaporizhzhja-proviv-preskonferenciju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=novi-oblichchja-komandi-ta-zavdannja-na-sezon-basketbolnij-klub-zaporizhzhja-proviv-preskonferenciju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top