Оборона Запоріжжя: військові обладнали основні та резервні позиції — фото

Запорізькі захисники надійно обороняють місто

З початку війни в Україні запорізькі військові почали створювати оборонні споруди. На підступах до Запоріжжя з перших днів війни продовжують обладнання багаторівневої системи захисних рубежів.

Перші лінії захисту вводились поблизу лінії фронту, щоб бійці могли чути залпи артилерії та бачити зарево від прильотів. Наразі у військових є як основні, так і резервні позиції.

На основних позиціях бійці закріпилися з початку березня. Там вони продовжують стримувати ворога. А резервні позиції підготували на випадок, якщо прорветься ворог або обстрілами буде пошкоджено основні рубежі. Військові розуміють, що дії російських військ непередбачувані, тому слід готуватися до будь-якого підступного маневру.

Захисні споруди будували професіонали. В їх зведенні брали участь не тільки військові, а й цивільні з кількох областей.

Ці споруди необхідні, в першу чергу, для того, щоб захистити життя військових під час артилерійських обстрілів, в тому числі з великокаліберної артилерії. Важливо ще й те, що у захисних спорудах можна зробити запаси води, боєприпасів та продовольства. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, що російські війська також поступово переходять до оборони захоплених об’єктів Запорізької області. З цією метою вони почали укріплювати Запорізьку АЕС. По всьому периметру станції військові вирили окопи, розмістили мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що окупанти, які воюють на Запорізькому напрямку дивуються озброєнню українців. Особливі заздрість та страх у них викликають «Байрактари».

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Фото Олександра Прилепи

Сообщение Оборона Запоріжжя: військові обладнали основні та резервні позиції — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/oborona-zaporizhzhya-viyskovi-obladnali-osnovni-ta-rezervni-pozitsiyi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top