Один із лідерів опозиції назвав роботу Верховної Ради найгіршою в історії українського парламентаризму

Один із лідерів опозиції Олександр Вілкул назвав роботу Верховної Ради найгіршою в історії українського парламентаризму. Підсумки цієї роботи відчуває на собі кожна людина, коли бачить ціни в магазинах і аптеках, коли шукає гроші, щоб заплатити комуналку, — підкреслив він.

Опозиціонер підкреслив, що його партія розробила та подала до Ради 194 законопроекти. Вони спрямовані, перш за все, на відновлення миру, розвиток економіки та промисловості, підтримку українських сімей. Проте жоден з них не прийнятий. Вілкул запевнив, що після перемоги на виборах ці законопроекти будуть обов’язково прийняті. Цього тижня опозиціонер вимагає від Ради негайного прийняття закону про мораторій на продаж землі. Адже це питання має вирішувати виключно сам народ на всеукраїнському референдумі. Крім того, Вілкул наполягає на прийнятті постанови про скасування рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ, а також законопроект його політичної сили про зниження тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/odin-iz-lideriv-opozitsiyi-nazvav-robotu-verhovnoyi-radi-najgirshoyu-v-istoriyi-ukrayinskogo-parlamentarizmu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top