Окупаційна влада знищила в Мелітополі крутий музичний мурал

У Мелітополі комунальники зафарбували «стіну пам’яті» із зображенням відомих музикантів

Мурал, присвячений творчості «зірок», кілька років прикрашав паркан на одній з центральних вулиць Мелітополя. Але загарбники вирішили, що такій «стіні пам’яті» не місце на окупованій території.

Окупаційна влада продовжує прибирати з мелітопольських вулиць будь-які згадки про все, що пов’язано з вільним життям міста. І це стосується не тільки державної символіки, меморіальних дошок відомим землякам, але і кольору фонтану і навіть музичного муралу. Його створили за власною ініціативою місцеві мешканці Єгор Швед та Олена Немова. Кілька років творчі мелітопольці одна за одною створювали картини на честь відомих музикантів. Перша була присвячена росіянину Кирилу Толмацькому, відомому як Децл, друга — українцю Кузьмі Скрябіну, третя — британському співаку Фредді Мерк’юрі. Крім портретів «зірок» на плитах були представлені і деякі їх вислови, або рядки з пісень.

музичний мурал

Навесні 2020-го на «стіні пам’яті» Єгор та Олена створили полотно на честь Віктора Цоя — лідера рок-групи «Кіно». Пізніше компанію музикантів доповнив легендарний Майкл Джексон. А восени черговим героєм муралу став виконавець реггі Боб Марлі. У художників були плани продовжувати роботу. Але цим планам остаточно завадила окупація Мелітополя.

музичний мурал

На жаль, представники самопроголошеної влади вирішили, що зображення відомих музикантів зайве, і дали вказівку зафарбувати картини. Деякі прихильники загарбників в соціальних мережах схвалили такий крок, нібито стан муралу погіршився. Але насправді це ще раз доводить, що окупанти здатні лише руйнувати і знищувати те, до чого вони не причетні.

музичний мурал

Читайте також: Російські загарбники в Оріхові обстріляли будинки, гаражі, гуртожитки та дитячий садок

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Окупаційна влада знищила в Мелітополі крутий музичний мурал появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupatsiyna-vlada-znishhila-v-melitopoli-krutiy-muzichniy-mural

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top