Окупанти майже повність розбили Оріхів, але ЗСУ не віддають його ворогам

Як виглядає майже повністю зруйноване місто у Запорізькій області

Окупанти майже повністю зруйнували місто Оріхів Запорізької області.  Проте ЗСУ  продовжують боронити населений пункт від ворогів. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Окупанти майже повність розбили Оріхів, але ЗСУ не віддають його ворогам

-Колись, за цими вікнами містечка Оріхів, що на Запоріжжі, вирувало мирне життя. Вранці діти збирались до школи, дорослі порядкували у помешканнях, ходили на роботу, щоб усім разом увечері зібратися за сімейним столом. Люди будували плани на майбутнє, але, все змінила та зруйнувала війна. Сьогодні тут пусто і лише голодний кіт стереже помешкання своїх господарів. Розриви артилерійської канонади звучать десь зовсім поруч, втім, до цього вже звикли. Життя продовжується і обов’язково колись тут воно відродиться, — сказано у повідомленні. — А сьогодні воїни ЗСУ не дають ворогові шансів захопити це напівпорожнє напівзруйноване місто. Вони мужньо знищують російських загарбників, наближаючи нашу Перемогу. Тож, віримо ЗСУ, бо все буде Україна.

Окупанти майже повність розбили Оріхів, але ЗСУ не віддають його ворогам

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те,  як виглядає центр курортного міста Запорізької області під час окупації — відео

Читайте також: Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у двох населених пунктах Запорізької області

Читайте наші новини на сайті zprz.city.Сообщение Окупанти майже повність розбили Оріхів, але ЗСУ не віддають його ворогам появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-mayzhe-povnist-rozbili-orihiv-ale-zsu-ne-viddayut-yogo-vorogam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top