Окупанти пошкодили підземний газопровід у Запорізькій області

Окупанти пошкодили підземний газопровід в Оріхові

Минулої доби внаслідок обстрілу у місті Оріхів пошкоджено підземний розподільний газопровід низького тиску. Внаслідок цього без газопостачання залишилися 13 споживачів. Про це повідомляють в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Загалом, на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 709 абонентів у 86 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Разом з тим, вчора, 3 травня, у містах Запоріжжя та Гуляйполе спеціалісти «Запоріжгазу» усунули отримані внаслідок обстрілів пошкодження газопроводів низького тиску  та відновили газопостачання 16 абонентів.

Зазначимо, що населення Запорізької області сплачує лише 30-50% рахунків за комунальні послуги. Несвоєчасні платежі або взагалі їх відсутність стало великою проблемою для комунальних підприємств області.

На сьогодні не застосовуються штрафні санкції у разі відсутності оплати за комунальні послуги. Але жителів області, у яких є така можливість, закликають обов’язково сплачувати отримані рахунки. Це дозволить виплачувати зарплату працівникам, оперативно відновлювати аварійні об’єкти та підтримувати роботу систем життєзабезпечення.

Читайте також: У запорізькій питній воді знайшли відхилення

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Окупанти пошкодили підземний газопровід у Запорізькій області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-poshkodili-pidzemniy-gazoprovid-u-zaporizkiy-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top