Окупанти в Мелітополі наказали медичним закладам підготуватися до бойових дій

Російські військові перейшли до залякування медичного персоналу лікарень Мелітополя

Окупанти панікують через успішні удари ЗСУ по військових об’єктах регіону і готуються до бойових дій. Через це змушують лікарні Мелітополя запасатися продуктами та водою.

Після вибухів на військовому аеродромі у Мелітополі, які призвели до знищення запасів боєприпасів, пального та живої сили, а також пожежі на колишній частині ДСНС, де також базувались рашисти, окупанти посили терор на місцевих мешканців. Зокрема, почастішали випадки викрадення цивільних громадян.

— Для залякування мешканців сьогодні вночі окупанти відкривали вогонь з автоматів. Хоча пропагандистські канали подали це як полювання за безпілотником, на відео видно, що фактично вони стріляли по зірках. Також вони вдалися до створення чергового фейка за участю мелітопольця, якого змусили на камеру розповідати, що СБУ, та я особисто контролюють рух опору в Мелітополі, передають до міста якісь заборонені предмети. Також окупанти повідомили медичним закладам, що їм необхідно підготувати запасу води, їжі, заклеїти вікна, тобто ми розуміємо, що вони готуються до бойових дій в Мелітополі.

Іван Федоров додав, що при цьому зрадники і колаборанти на чолі з Євгеном Балицьким та Галиною Данильченко майже не показуються на людях. Все через страх перед партизанами, які оголосили на них охоту.

Читайте також: У Запоріжжі під зруйнованим рашистськими ракетами підприємством можуть знаходитися люди — фото

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Окупанти в Мелітополі наказали медичним закладам підготуватися до бойових дій появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-v-melitopoli-nakazali-medichnim-zakladam-pidgotuvatisya-do-boyovih-diy

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top