Окупанти захопили їдальню Запорізької АЕС та погрожували працівникам зброєю

Рашисти увірвалися до приміщення їдальні №18 Запорізької атомної електростанції, де якраз харчувалися українські атомники

Вчора загарбники увірвалися до їдальні, поводилися агресивно, погрожували працівникам станції зброєю та вигнали всіх із приміщення. Про це повідомляється в офіційному телеграм-каналі НАЕК «Енергоатом».

«Здичавілі окупанти повиносили звідти касові апарати. Навіщо – сказати складно: чи то хотіли в такий спосіб збагатитися хоч якоюсь «здобиччю», чи то просто звичний для них вандалізм, але так чи інакше, тероризувати мирне населення – це єдине, що вдається «асвабадітєлям»,- йдеться у повідомленні. — Раніше загарбників до приміщення їдальні не допускали, але голодним рашистам, вочевидь, дуже захотілося «звільнити» працівників АЕС ще й від їжі. Й наразі їм це вдалося.

Українські атомники продовжують виконувати свої обов’язки та навіть без їжі захищають найбільшу в Європі АЕС і радіаційну безпеку не лише континенту, але й усього світу.

Також вчора на Запорізькій АЕС сталася подія, внаслідок якої рашистів трохи поменшало. Як повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, в міську лікарню терміново доставлені 9 військових країни-терориста з пораненнями. Деякі лікуються амбулаторно, деякі госпіталізовані в стаціонар. Один з них у важкому стані — в реанімацію. Також є і загиблі, але назвати їх точну кількість наразі ми не можемо.

Як повідомляла «Індустріалка», на Запорізькій АЕС окупанти облаштовують для себе схованку.

Нагадаємо, російські загарбники намагаються посилити тиск на працівників Запорізької АЕС. А також росіяни завозять техніку на захоплену ЗАЕС та обстрілюють звідти територію України.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Окупанти захопили їдальню Запорізької АЕС та погрожували працівникам зброєю появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-zahopili-yidalnyu-zaporizkoyi-aes-ta-pogrozhuvali-pratsivnikam-zbroyeyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top