Окупанти затягнули техніку, вибухівку та зброю до машинного залу енергоблока Запорізької АЕС

У таких умовах ризик пожежі на ЗАЕС багаторазово зростає, а її гасіння стає вкрай проблематичним

Російські військові затягнули щонайменше 14 одиниць важкої військової техніки з боєкомплектом, зброю та вибухівку до машинної зали 1-го енергоблока ЗАЕС. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Весь арсенал ввезеної важкої техніки з усім боєкомплектом перебуває зараз зовсім поруч з обладнанням, яке забезпечує роботу турбогенератора. Зокрема, у безпосередній близькості до головного маслобаку, де міститься легкозаймисте масло, яке охолоджує парову турбіну. Там же є вибухонебезпечний водень, який використовується для охолодження генератора.

Енергоатом вчергове наполягає на необхідності якомога швидшого звільнення Запорізької АЕС і знову звертається до міжнародного співтовариства із закликом вжити заходів для цього, адже тільки Україна зможе гарантувати безперебійну та безпечну роботу ЗАЕС!

«Індустріалка» писала, що окупанти вчергове кричуще порушують ядерну та радіаційну безпеку на ЗАЕС. Раніше ми повідомляли, що окупанти захопили їдальню Запорізької АЕС та погрожували працівникам зброєю.

Російські загарбники намагаються посилити тиск на працівників Запорізької АЕС. А також росіяни завозять техніку на захоплену ЗАЕС та обстрілюють звідти територію України.

Нагадаємо, вчора у стратегічному місті Запорізької області пролунали вибухи.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Окупанти затягнули техніку, вибухівку та зброю до машинного залу енергоблока Запорізької АЕС появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-zatyagnuli-tehniku-vibuhivku-ta-zbroyu-do-mashinnogo-zalu-energobloka-zaporizkoyi-aes

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top