Важные новости

Окупанти завозять своїх поліцаїв на Запоріжжя

Російські загарбники створюють на тимчасово окупованій території Запорізької області власні тимчасові управління внутрішніх справ.

Як повідомляє «Бердянськ онлайн», окупанти кажуть, що працювати вони будуть до формування власних окупаційних відділів на місцях.

Як заявляє у своєму прес-релізі УМВС рф, «В июле текущего года в Херсонскую и Запорожскую области прибыли сотрудники органов внутренних дел с целью организации работы временных управлений МВД России в данных регионах и оказания практической помощи местным органам правопорядка».

Як повідомляють росзмі, співробітники тимчасових підрозділів російської поліції приступили до «охорони громадського порядку на вулицях міст, забезпечення безпеки дорожнього руху, оперативно-розшукових заходів та слідчої роботи».

Також російські «поліцаї» керуватимуть створенням разом із місцевою окупаційною владою місцеві відділи, видавати населенню російські паспорти та під виглядом «боротьби з екстремізмом» розшукувати українських патріотів та представників руху опору.

Нагадаємо, ДБР підозрює в державній зраді трьох правоохоронців із Бердянська Запорізької області, які здавали воїнів АТО окупантам.

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру у державній зраді трьом працівникам поліції, які у квітні цього року прийняли пропозиції від окупаційної влади рф та обійняли посади, у тому числі й керівні, у незаконно створених органах міста Бердянську.

За даними досудового розслідування, правоохоронці відшукували службовий транспорт та табельну зброю за місцем проживання колег для подальшої передачі в незаконно створений силовий орган окупаційної влади рф. А також інформували окупантів про адреси проживання учасників АТО/ООС періоду 2014-2021 років.

Правоохоронці підозрюються у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Источник: https://forpost.media/vijna/okupanty-zavoziat-svoikh-politsaiv-na-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top