Олена Зеленська повідомила, що до Запорізького перинатального центру доставлять обладнання для порятунку новонароджених

Інкубатор для новонароджених доставлять у Запорізький обласний перинатальний центр найближчими днями

Спеціальне обкладення для допомоги новонародженим, які передчасно з’явилися на світ, днями доставлять в Запорізький обласний перинатальний центр, а також у Дніпропетровську та Миколаївську обласні дитячі клінічні лікарні. Про це у своєму «Фейсбуку» повідомила Олена Зеленська. Перша леді України зазначила, що необхідність у такому спеціалізованому обладнанні під час війни зросла.

— Від 700 грамів – стільки важить малюк, народжений передчасно. Його небезпечно навіть брати на руки, бо в нього може зупинитися серце. За даними ВООЗ, недоношеними в Україні народжувалися 9% діток. Але після повномасштабного російського вторгнення таких стало майже вдвічі більше – результат щоденного, щохвилинного стресу, у якому змушені жити мами, йдеться у повідомленні. — Але ці крихітні немовлята ростимуть і житимуть. Для цього є спеціальне рятувальне обладнання – інкубатори. У них підтримується необхідна температура, вологість, вони можуть працювати автономно, щоб дитина зміцніла, набрала вагу й могла жити звичайним життям. З урахуванням інкубаторів, які мають доставити у медзаклади найближчим часом, до українських лікарень уже передали десять таких пристроїв.

Раніше «Індустріалка» писала, що у Запорізькому обласному перинатальному центрі рятують малюків вагою 500 грамів. Нагадаємо, у липні в Запорізькому обласному перинатальному центрі народилися 120 малюків.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Олена Зеленська повідомила, що до Запорізького перинатального центру доставлять обладнання для порятунку новонароджених появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/olena-zelenska-povidomila-shho-do-zaporizkogo-perinatalnogo-tsentru-dostavlyat-obladnannya-dlya-poryatunku-novonarodzhenih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top