Освіта з перспективою: в Маріуполі триває будівництво першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету

Сучасне університетське містечко збудують у центрі міста. Воно складатиметься з навчального корпусу, критого спортивного майданчика та гуртожитку. Наразі роботи з будівництва виконують п’ять підрядних компаній. Щодня на об’єкті працюють понад сто спеціалістів та 5 одиниць техніки. Будівельники заклали котловани та перейшли до фундаменту спортивного комплексу.

Після будівництва фундаменту почнеться облаштування підвального поверху, а потім з нуля зводитимуть металеві каркаси будівель.

«Особливість спортивного комплексу в тому, що він має широкі прольоти та безопорну конструкцію. Фундаменти монолітні залізобетонні, а колони сталеві. Технологія будівель у цьому комплексі – сталевий каркас», – розповів головний виконроб підрядної компанії Олексій Агєєв.

Навчальний корпус буде оснащено сучасним обладнанням для навчання. У гуртожитку буде тренажерний та фітнес-зали, медкабінет та пральня. Завершити роботи на трьох комплексах будівель планують одночасно та згідно з графіком.

Відомо, що дизайн-проєкт навчального корпусу розроблений нідерландським бюро MASA Architects архітектора Хірокі Мацуури – зірки світової архітектури, що розробляє унікальні проєкти у всьому світі, гармонізує японську стриманість із європейською демократичністю.

Джерело: “mrpl.city”

Нагадаємо, студентів закладу навчать працювати зі штучним інтелектом. Діджіталізація всіх навчальних процесів — один з ключових пріоритетів «Метінвест Політехніки».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/osvita-z-perspektivoju-trivaie-budivnictvo-pershogo-nederzhavnogo-girnicho-metalurgijnogo-universitetu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=osvita-z-perspektivoju-trivaie-budivnictvo-pershogo-nederzhavnogo-girnicho-metalurgijnogo-universitetu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top