Освіта з перспективою: в Україні збудують перший недержавний гірничо-металургійний університет

310 бакалаврів та 240 магістрів – саме такий ліцензований об’єм на підготовку майбутніх фахівців отримав «Метінвест Політехніка» від Міністерства освіти України. Це означає, що всі законодавчі умови для запуску навчального процесу – пройдені.

Щоб стати лідерами освітньої системи України, в «Метінвест Політехніці» мають намір перейняти кращий український та міжнародний досвід. Вже укладені договори про співробітництво із кількома іноземними партнерами.

Над розробками нових проєктів працюють і фахівці департаменту цифрових технологій університету. Сучасний інженер-менеджер має володіти діджитал знаннями, знати засоби автоматизації, роботизації і працювати зі штучним інтелектом.

Будівництво «Метінвест Політехніки» вже розпочато. Планується, що перші студенти почнуть навчання за програмами бакалаврату та магістратури вже в 2022 році.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/osvita-z-perspektivoju-v-ukraini-zbudujut-pershij-nederzhavnij-girnicho-metalurgijnij-universitet/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=osvita-z-perspektivoju-v-ukraini-zbudujut-pershij-nederzhavnij-girnicho-metalurgijnij-universitet

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top