Партія «Європейська солідарність» провела з’їзд у Києві

Партія «Європейська солідарність» у понеділок провела з’їзд у Києві, в перебігу якої її лідер, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його політсила іде на місцеві вибори з командою, яка «об’єднала патріотів із різних політичних сил, професійних і проєвропейських лідерів, щоб зупинити проросійський реванш і будувати європейське життя в Україні». Повідомляє “Радіо Свобода”.

«Від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни. Насамперед ми повинні сформувати потужні фракції «Європейської солідарності» в усіх облрадах. Але особливо це важливо в південних та східних регіонах – для забезпечення унітарності країни, боротьби з ідеями федералізму та проявами сепаратизму», – сказав Порошенко, виступаючи на з’їзді.

Під час заходу було озвучено, що до «ЄС» на місцевих виборах долучаються, серед інших, колишні політв’язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух, ексдепутат попередніх скликань Леонід Ємець, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Також на з’їзді була присутня запорізька делегація партії. “Ми йдемо на вибори, бо перед Україною нависла загроза реваншу проросійських сил та знищення державності. Непрофесійні дії імпотентної влади руйнують економіку та демонтують державні інституції”, – Ігор Артюшенко.

Європейська Солідарність йде на вибори.Саме так сьогодні постановив З'їзд партії.Ми йдемо, бо перед Україною нависла…

Gepostet von Ігор Артюшенко – офіційна сторінка am Montag, 31. August 2020

Сообщение Партія «Європейська солідарність» провела з’їзд у Києві появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/partija-ievropejska-solidarnist-provela-z-izd-u-kiievi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top