Патрулювати вулиці Запоріжжя виходять і бійці з «Міської варти»

У Запоріжжі створено громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Міська варта”

Як розповів керівник “Міської варти” Олександр Дьяченко, громадське формування діє з 24 лютого 2022 в якості приданих сил Національної поліції і виконує правоохоронні та бойові завдання у Заводському районі  в умовах воєнного стану.

Дьяченко Саша і Міська варта

— У громадському формуванні — 147 бійців, — розповів Олександр Васильович. — Чергуваннями охоплюємо весь Заводський район — Павло Кічкас, Запоріжжя-Ліве, селища Скворцово та Підпорожнянка.

Міська варта

За патріотизм, активну волонтерську та громадську діяльність, значний особистий внесок в оборону держави та з нагоди Дня Конституції України 37 бійців «Міської варти» отримали нагороди від Заводської райадміністрації: 5  —  медалі, 10 — Почесні грамоти і 22 — Подяки.

Міська варта

Колишні правоохоронці допомагають охороняти правопорядок і в інших районах міста.

— Відповідно до закону про участь цивільних осіб у відсічі збройній агресії рф багато колишніх міліціонерів та поліцейських отримали зброю і несуть службу по забезпеченню публічної безпеки, — розповідає голова Запорізької обласної профспілкової організації атестованих співробітників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко. — На добровільних засадах, безкоштовно, продовжують нести службу біля 200 осіб. Спочатку було біля 300, але з часом хтось пішов служити в ЗСУ, хтось виїхав.

Міська варта

На чергування виходять поліцейський і 2 чи 3 наших добровольця, пенсіонери чи ветерани МВС. І всі разом чергують по місту.

Міська варта

Фото надав Олександр Дьяченко

Читайте також: У Запорізькій області і поліцейські потрапляють під обстріли

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Міська варта
Міська варта
Міська варта

Сообщение Патрулювати вулиці Запоріжжя виходять і бійці з «Міської варти» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/patrulyuvati-vulitsi-zaporizhzhya-vihodyat-i-biytsi-z-miskoyi-varti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top