Павло Варванський: «Єдине бажання – щоб вони якнайшвидше забралися з нашої землі»

Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Павло Андрійович Варванський з перших днів повномасштабного вторгнення працює в аптеці Запорізького військового госпіталю.Павло Андрійович обіймає посаду завідувача відділенням Запорізького медичного коледжу, тож його професійні навички стали в нагоді саме в такій волонтерській діяльності.

«26 лютого я завітав до керівника госпіталю Віктора Писанка. Він був дуже зацікавлений у співпраці з медичними навчальними закладами щодо навчального процесу. А тут я розповів, що вмію, що я провізор, на що він одразу викликав начальника аптеки і попросив мене йому допомагати. З цього періоду я майже кожен день знаходжуся в аптеці військового шпиталю і виконую обов’язки провізора», – розповідає Павло Варванський.За місяці роботи в госпіталі Павлу Варванському вдалося не тільки зробити значний внесок в роботу шпиталю, але й долучити до важливої справи небайдужих студентів.

Источник: https://forpost.media/vijna/pavlo-varvanskyy-yedyne-bazhannia-shchob-vony-iaknayshvydshe-zabralysia-z-nashoi-zemli.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top