Пенсії за квітень у Запорізькій області профінансовано повністю

Уже забезпечено нарахування пенсійних виплат травня

Як розповіла “Індустріалці” начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області Світлана Жмурко, завершено фінансування виплати пенсій у квітні 2022 року.

Жмурко Світлана

— Повністю зараховані пенсійні виплати на рахунки пенсіонерів в 27 банківських установах, які забезпечують виплату пенсій в області, — зазначила Світлана Олексіївна. — Продовжують доставляти пенсійні кошти відділення АТ «Укрпошти». Доставку пенсій квітня повинні були завершити 27 квітня.

За словами Світлани Жмурко, на сьогодні повністю забезпечено нарахування пенсійних виплат травня. Фінансування розпочнеться відповідно до графіку.

Нагадаємо, Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області забезпечує складання списків пенсіонерів для отримання виплат, а також фінансування виплат.

Видача пенсій отримувавачам — це сфера відповідальності банківських установ та підрозділів “Укрпошти”.

Війна внесла свої корективи в порядок виплати пенсій.

Починаючи з березня, виплата пенсій забезпечується у строки, визначені законодавством, та з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162.

Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України незалежно від задекларованого або зареєстрованого місця проживання пенсіонера, зокрема організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій.

У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача виплата пенсії йому здійснюється шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку на підставі звернення (особистого, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку чи в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг) до органів Пенсійного фонду України.

Як нагадала «Індустриалці» Світлана Жмурко, виплата пенсії може здійснюватися без урахування строків, визначених частиною першою статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Тобто, у разі необхідності, виплатний період може бути продовжено після 25 числа.

— У разі повідомлення Національним банком України інформації щодо неможливості здійснення виплат пенсій будь-яким банком, ПФУ переказує кошти отримувачам виплат в Ошадбанк без відкриття ними рахунків, — зазначила начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області.

Читайте також: У Запорізькій області проведуть перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Пенсії за квітень у Запорізькій області профінансовано повністю появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pensiyi-za-kviten-u-zaporizkiy-oblasti-profinansovano-povnistyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top