Переселенці із Запоріжжя отримали право на допомогу від держави

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Станом на 27.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (55), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської (21), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 321 громада.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Всього у Запорізькій області 67 територіальних громад. У оновленому переліку всі територіальні громади Бердянського (8), Василівського (11), Мелітопольського (16) і Пологівського (15) районів.

карта ОТГ

У Запорізькому районі право на грошову допомогу мають ВПО з 5 громад. Це — Запорізька міська територіальна громада;, Комишуваська селищна територіальна громада; Новоолександрівська, Петро-Михайлівська та Таврійська сільські територіальні громади.

До речі, у попередньому переліку значилися 4 ТГ Запорізької області. У оновлений перелік Міністерство з питань реінтеграції ТОТ додало Запорізьку міську територіальну громаду.

Перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

території, що є тимчасово окупованими;
території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
 території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

Читайте також: Рашисти обстріляли мирні населені пункти на Запоріжжі — є руйнування

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Переселенці із Запоріжжя отримали право на допомогу від держави появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pereselentsi-iz-zaporizhzhya-otrimali-pravo-na-dopomogu-vid-derzhavi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top