Переселенці приходять у запорізький хаб за продуктами та літнім одягом — фото

Обласна влада підвела підсумки роботи логістичного хабу

Логістичний хаб у Запоріжжі працює близько чотирьох місяців.  За інформацією його керівника, директора департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА Владислава Мороко, тут прийняли вже більше 65000 вимушених переселенців.

логістичний хаб

До Запоріжжя перемістилися  жителі населених пунктів Запорізької, Херсонської, Донецької, Харківської та Луганської областей, які знаходяться в окупації або під ворожими обстрілами.

У логістичному хабі можна отримати допомогу продуктовими наборами, засобами гігієни,  спеціалісти  надають  психологічну допомогу.  Функціонує також інформаційний центр.

логістичний хаб

У хабі відкрито кімнату догляду за дитиною,  тут також створений простір для дітей від трьох років, де вони можуть грати, читати, малювати.

відкриття центру

Як повідомляла «Індустріалка»,  30 червня  на базі логістичного хабу відкрився Центр допомоги врятованим

переселенці

Для цього на території Запоріжжя створюють спеціальні центри допомоги для всіх, хто постраждав в результаті нахабних та ганебних дій представників російської федерації. Тут люди мають можливість отримати усе необхідне, зареєструватися та вирушити далі, у більш спокійні місця.

Про підсумки роботи логістичного хабу говорили на нараді, що пройшла під головуванням начальника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха.

логістичний хаб

Так, від початку повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації на територію нашої держави до Запоріжжя у пошуках прихистку прибуло 231 183 особи. Тільки за червень до Запоріжжя вдалось евакуювати 35 283 особи, серед яких не лише мешканці Запорізького регіону, а й сусідніх Херсонської та Донецької областей.

Вимушені переселенці зазвичай відвідують логістичний хаб, де вони можуть отримати всесторонню допомогу. Зокрема, проконсультуватися з правових питань чи питань пошуку роботи.

логістичний хаб

У хабі працюють волонтери, частина з яких — вимушені переселенці, які вирвалися з окупованих територій чи територій, які постійно знаходяться під обстрілами. Як, наприклад, координатор з гуманітарних питань Ірина Чернова, яка до Запоріжжя свого часу приїхала з Донецька.

логістичний хаб

Зокрема, з вимушеними переселенцями спілкуються волонтери Благодійного фонду “Посмішка UA”.

Так, волонтер Наталія Кокшарова розповіла, що переселенці у хабі можуть отримати продуктовий набір, засоби гігієни для дорослих та діток, буває тут і дитяча білизна.

— Неважливо звідки вони приїхали — з Оріхова, Поліг, Бердянська чи Маріуполя — вони все отримають, — зазначає Наталія. — Якщо у переселенців є діти, то вони після пред’явлення документу отримують додатково до продуктового набору дитяче харчування, дитячу гігієну.

логістичний хаб

Волонтери заповнюють відомості про видачу допомоги — це, зокрема, звітність для спосорів.

У логістичному хабі також можна вибрати собі одяг. Його також допомагають вибрати волонтери. За словами волонтера Ніни, великим попитом користується сезонний одяг — футболки, шорти, легкі кофтинки та плаття.

логістичний хаб

— Раніше було дуже багато речей, — розповіла Ніна. — Спочатку люди приносили, потім прийшла централізована допомога. Ми роздаємо що отримуємо. Речей достатньо. Але футболки, шорти запитують частіше усього. У людей багато дітей, тому вони беруть багато.

Маргацький

Волонтер Червоного Хреста Леонід Маргацький доповнює, що речі в Запоріжжя приходять і з-за кордону — Польщі, Болгарії, були також з Румунії.

— Зараз в середньому щодня до нас приходить більше 100 переселенців, — розповідає Леонід Ананійович. — Раніше було і до 1000 осіб кожного дня.

За словами волонтера, запоріжці можуть приносити у хаб речі. Головне — щоб вони були випрані, випрасувані.

логістичний хаб

У логістичному хабі також готові надати консультації представники служби зайнятості, центру надання вторинної правової допомоги.

Для діточок тут є спеціальний простір, де вони можуть малювати, читати чи грати.  Також є спеціальна кімната для матері з дитиною, якою опікується волонтер Світлана Щербина. Запоріжці можуть приносити в кімнату іграшки, ігри, розмальовки.

Щербина

Нагадаю, на в’їзді до Запоріжжя біля Епіцентру працює гуманітарний хаб. Він приймає людей, які виїздять з окупованих територій.

логістичний хаб

Фото Олександра Прилепи

Як повідомляла «Індустріалка»,  у Запоріжжі людям, які постраждали від війни, допомагають бригади психологів

Читайте також: Жителька Маріуполя, евакуювавшись до Запоріжжя, знайшла роботу та отримала житло від нових колег

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб
логістичний хаб

Сообщение Переселенці приходять у запорізький хаб за продуктами та літнім одягом — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pereselentsi-prihodyat-u-zaporizkiy-hab-za-produktami-ta-litnim-odyagom-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top