Перевір себе — у День української мови запоріжці напишуть радіодиктант

Перевір себе - у День української мови запоріжці напишуть радіодиктант – ИндустриалкаРадіодиктант до Дня української мови та писемності розпочнеться о 12.00

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці третій рік поспіль відбудеться радіодиктант національної єдності, до написання якого можуть долучитися всі охочі.

Об 11.00 усіх  запрошують до Центру національних культур бібліотеки (5-й поверх) долучитися до написання радіодиктанту національної єдності. Початок написання диктанту об 11.30. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Радіодиктант також можна написати вдома, у школах та інших навчальних закладах, наодинці,  в будь-якому колективі, навіть на роботі.

Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тому кожен учасник зможе себе перевірити. Також усі охочі можуть надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу: вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, з поміткою «Радіодиктант» (лист потрібно надіслати в той же день). Можна сфотографувати або зробити скан тексту і відправити їх протягом доби на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Довідково: святкування Дня української писемності та мови встановлено 9 листопада 1997 року Указом Президента України  № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

Читайте також: У Запоріжжі працює Ярмарок освіти

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/perevir-sebe-u-den-ukrayinskoyi-movi-zaporizhtsi-napishut-radiodiktant

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top