Перевірки тривають: запоріжці стали менше порушувати правила карантину

У Запоріжжі тривають перевірки дотримання карантинних обмежень. У Хортицькому районі представники мобільної групи провели черговий рейд з перевірки 18 закладів роздрібної торгівлі та інших суб’єктів господарювання.
Під час моніторингу одного з торговельних центрів району інспектори перевірили наявність маркування для перебування в черзі з дотриманням соціальної дистанції, засобів індивідуального захисту в продавців та відвідувачів, журналу проведення температурного скринінгу працівників перед початком роботи, а також деззасобів для забезпечення вологого прибирання та обробки поверхонь.

Як повідомили у прес-службі мерії, за результатами обстежень грубих порушень не виявили. Крім того, інспектори мобільної групи під час рейду провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних вимог у «червоній» зоні.

— Ми проводимо тільки моніторинг та роз’яснювальну роботу. Мета рейдів мобільної групи — не кількість складених протоколів та якихось штрафів, а перевірка дотримання всіх обмежень і нагадування про відповідальність за їх порушення. Ми закликаємо всіх суб’єктів господарювання бути більш відповідальними — як за своє власне здоров’я, так і за здоров’я працівників та мешканців нашого району, — зазначила голова мобільної групи по Хортицькому району Світлана Просвіркіна.

За дотриманням карантину в транспорті пильнують патрульні. Чергову перевірку зокрема провели на вокзалі «Запоріжжя-1». Правоохоронці кажуть, останнім часом кількість порушень скоротилась.

Правоохоронці нагадують: проїзд дозволений за сертифікатами вакцинації чи одужання від коронавірусу, або ж потрібно мати негативний тест на коронавірус.

Нагадаємо, у Запорізькій області в умовах карантину тривають перевірки транспорту, закладів харчування, громадських місць на дотримання обмежень

Источник: https://forpost.media/novosti/perevirky-tryvaiut-zaporizhtsi-staly-menshe-porushuvaty-pravyla-karantynu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top