Під час візиту до Запорізькій області Олег Ляшко зустрівся з колективом залізорудного комбінату

Під час візиту до Запорізькій області Олег Ляшко зустрівся з колективом залізорудного комбінату

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зустрівся з колективом залізорудного комбінату – одного з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Говорячи про успішність виробництва, народний депутат вказав на проблеми, які заважають подальшому розвитку галузі.

На зустрічі з шахтарями Олег Ляшко зауважив: держава повинна забезпечувати інвестиції та створювати умови для розвитку національних виробників. Тоді в країні будуть гідні зарплати та повага до людини праці. Державна економічна політика, зауважує лідер Радикальної партії, повинна змінитись. Зараз, аби виплатити чергові кредити МВФ, влада запроваджує тотальне підвищення цін. Олег Ляшко вважає неприйнятним підвищення податків, натомість, необхідно знизити рентну плату за використання ресурсів. Ще одна вимога лідера Радикальної партії – це повернення закону про престижність шахтарської праці.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pid-chas-vizitu-do-zaporizkij-oblasti-oleg-lyashko-zustrivsya-z-kolektivom-zalizorudnogo-kombinatu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top