Під час ворожого обстрілу тяжке поранення отримав відомий політик із Запоріжжя

З тяжким пораненням в госпіталь потрапив співзасновник Демократичної Сокири Юрій Гудименко

27 червня 2022 під час ворожого артилерійського обстрілу був поранений Юрій Гудименко, молодший сержант ЗСУ та співзасновник Демократичної Сокири. Наразі Юрій перебуває у госпіталі.

Гудименко

Про стан пораненого чоловіка на своїй сторінці в соцмережі повідомила його дружина Наталія Смаглюк.

«Спросила, що передати. Сказав: «Я щасливий, що мене оточують такі люди».

Стан стабільно важкий. Ліки не потрібні, все є. Лікарі як боженьки, роблять все, що від них залежить.

Про вчора стараюсь не думати, бо відновивши послідовність подій і медичну експертизу, розумію що справи йшли на хвилини. І вдячна кожному, кожному, хто збільшува їх кількість. Він все знає. А зараз все в руках важкої артилерії, з якою навіть господь сперечатися не зможе. З Гудименко лише гарно їсти і думати про хороше.

Із вдячністю до вашої турботи дуже прошу не дзвонити без нагальної потреби. Юрі важко говорити. Коли буде готовий, сам вийде на зв‘язок і всіх обніме. А поки я буду писати в стрічку і показувати йому ваші вітання.

Дякую, артилеріє! Дякую кожному, хто допомагає поставити мій всесвіт на ноги.

Обняла всіх від нього. І від себе. Сірко, ти все знаєш», — написала Наталія Смаглюк.

Гудименко Юра

Юрій Гудименко народився у Запоріжжі, тут отримав вищу освіту — закінчив історичний факультет ЗНУ.

Як інформує Вікіпедія, з 2008 року почав активно займатися політикою, проводити вуличні акції. Був неодноразово затриманий та притягнений до адміністративної відповідальності.

У 2010 році був затриманий за облиття фарбою пам’ятника Дзержинському у день встановлення у Запоріжжі пам’ятника Сталіну. Свої дії пояснив політичним протестом.

З цього приводу було відкрито карну справу, яку невдовзі було призупинено. У тому ж році 31 грудня було підірвано вибухівкою пам’ятник Сталіну у Запоріжжі. За декілька годин після цієї події Гудименка затримали у його квартирі та звільнили після 18-годинного допиту.

10 січня 2011 року Юрія було затримано на вулиці і доставлено в ізолятор тимчасового тримання, а потім у СІЗО. Загалом перебував в ув’язненні два місяці, після чого був засуджений до двох років позбавлення волі умовно за ч.2 ст. 296 КК України — «Хуліганство». Офіційна причина засудження — облиття фарбою пам’ятника Дзержинському у 2010 році.

Після Революції Гідності за поданням Генерального прокурора України Жовтневий районний суд скасував вирок Гудименку та іншим політв’язням в аналогічних справах.

Під час перебування у СІЗО почав писати нариси, після звільнення опублікував їх у власному блозі. Почав працювати в запорізьких ЗМІ.

У 2017 році  переїхав до Києва, де співпрацював із кількома сайтами, а також на волонтерських засадах вів щотижневу історичну передачу на військовому радіо «Армія.FM».

2018 року почав співпрацювати із «5 каналом», де вів блогерську телепередачу «Блогпост» і шоу «Блогпост: Hate Night Show».

24 травня 2019 року припинив співпрацю з «5 каналом», у зв’язку з реєстрацією політичної партії «Демсокира». На всеукраїнському рівні став відомий як лідер Руху «Демократична Сокира».

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області на ворога почали працювати зірки радіо та телебачення

 Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Під час ворожого обстрілу тяжке поранення отримав відомий політик із Запоріжжя появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pid-chas-vorozhogo-obstrilu-tyazhke-poranennya-otrimav-vidomiy-politik-iz-zaporizhzhya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top