Під загрозою нових карантинних обмежень: чи готове Запоріжжя жо чергової хвилі коронавірусу

Вже з понеділка Запоріжжя може перейти у жовту зону карантину. Відтак під загрозою закриття: навчальні заклади, місця громадського харчування і спортивні зали.

Наразі у місті 8% населення перехворіли на ковід, і ще 10% щепились, тож можуть сподіватися на імунітет. З початком навчального року збільшилась кількість хворих серед дітей. Тож за умов низької вакцинації навчальні заклади будуть закриватись.Нині по місту щепились 65% вчителів.

Бізнес-структури теж мають вибір: вакцинувати персонал і продовжувати працювати попри карантин, або ж зачинятись. Крім того, медики кажуть, вакциновані люди зможуть відвідувати концерти, фітнес-зали, заклади громадського харчування. Для не вакцинованих можливе введення обов’язкових плр-тестів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pid-zagrozoju-novih-karantinnih-obmezhen-chi-gotove-zaporizhzhja-zho-chergovoi-hvili-koronavirusu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pid-zagrozoju-novih-karantinnih-obmezhen-chi-gotove-zaporizhzhja-zho-chergovoi-hvili-koronavirusu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top