Підтримка та розвиток: у Запоріжжі стартував бізнес-форум

Цогоріч заявки на участь у бізнес-форумі подали близько півтори сотні учасників. Серед презентованих програм – і загальні, і для окремих напрямків бізнесу, зокрема, аграрного та туристичного.

Підприємців також ознайомили з правилами участі в конкурсах на отримання грантів, а під час майстер-класу навчили правилам підготовки та подання відповідних заявок. Представники місцевої влади зазначають, – зацікавлені у розвиткові малого та середнього бізнесу. А також у залученні інвесторів. Нині – розробляють відповідні програми.

“У нас програма розвитку малого та середнього бізнесу до цього року включно, і зараз ми вже починаємо розробляти програму на наступні роки, для того, щоб, враховуючи ту складну ситуацію, яка є сьогодні, ми надали реальну дієву підтримку малому та середньому бізнесу”, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Олександр Константинов.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pidtrimka-ta-rozvitok-u-zaporizhzhi-startuvav-biznes-forum/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pidtrimka-ta-rozvitok-u-zaporizhzhi-startuvav-biznes-forum

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top