Південь Запорізької області знову відчуває проблеми зі зв’язком та інтернетом

В окупованих Бердянську та Мелітополі час від часу знову не можливо зателефонувати рідним

11 травня і зранку 12 травня в деяких міста Запорізької області, що тимчасово знаходиться під контролем російських військ, зникав мобільний зв’язок і Інтернет. Мешканців закликають ділитися доступом до мереж.

У Бердянську, за повідомленням місцевого телеграм-каналу, погано працювали обидва всеукраїнські оператори — Київстар і Водафон. При цьому були доступні послуги місцевих Інтернет-провайдерів Поінт та Онет.

— Жителі Бердянська у міських чатах обмінюються адресами вільного доступу до мережі через вайфай, а провайдери закликають до економії трафіку та просять утриматися від переглядів фільмів онлайн у такі періоди. Дорогі бердянці, давайте будемо дружні як ніколи і довіримо своїм сусідам, друзям та просто мешканцям міста те, що важливо зараз – відкритий доступ до вашого роутера. Зніміть із них паролі, напишіть адреси вільних точок доступу, дайте можливість бердянцям зв’язатися з рідними та бути на зв’язку зі світом, — йдеться в повідомленні. 

Проблемним був зв’язок і в Мелітополі. Як вчора, так і сьогодні зранку. Місцеві мешканці кажуть, що складно було зв’язуватися саме з абонентами, які перебувають в місті. Розмови тривали максимум кілька секунд, а потім обривалися. Крім того, погано працював Інтернет. На сторінці одного з місцевих провайдерів зазначено, що послуги надаються через резервний канал, що впливає на швидкість. Мелітопольці зазначають, що зазвичай проблеми в роботі мобільних операторів співпадають з активним пересуванням техніки через місто.

Як повідомляла «Індустріалка», наприкінці березня — на початку квітня з Мелітополем тривалий час не було зв’язку, в місті з’явилися так звані «Стіни плачу».

Читайте також: Якими поїздами можна поїхати із Запоріжжя в евакуацію 12 травня

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Південь Запорізької області знову відчуває проблеми зі зв’язком та інтернетом появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pivden-zaporizkoyi-oblasti-znovu-vidchuvaye-problemi-zi-zv-yazkom-ta-internetom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top