Півроку в міській лікарні Запоріжжя лежить чоловік, бо більше нікуди йти, — відео

5 місяців чоловік знаходиться в міської лікарні №1. Весь цей час до нього ніхто не навідувався окрім волонтерів, а інформація про пацієнта в лікарів майже відсутня.

Вісім років Владислав Клименко 1957 року народження працював за кордоном. Як чином отримав пошкодження достеменно не відомо. При собі навіть не має паспорта, лише посвідку на проживання в Італії, термін якої вже закінчився.

Про себе говорить дуже мало та й не можна довіряти на 100% інформації, яку він іноді надає. Часто згадує Владивосток, нібито, колись там працював. Йому важко говорити, плутаються думки.

В лікуванні допомогають волонтери місцеві та з Італії. Невідомо, як медикам чинити далі? Пацієнту потрібна реабілітація, через відсутність документів його не можуть оформити в спеціалізований заклад.

Рідних просять відгукнутися!

Сообщение Півроку в міській лікарні Запоріжжя лежить чоловік, бо більше нікуди йти, — відео появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/piv-roku-v-miskij-likarni-zaporizhzhja-lezhit-cholovik-bo-bilshe-nikudi-jti-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top