По домівках жителів Запорізької області ходять підозрілі люди та цікавляться сім’ями з дітьми

Підозрілі люди представляються співробітниками поліції та «служби у справах неповнолітніх»

До служби у справах дітей Запорізької районної адміністрації надійшла інформація від мешканців про те, що на території Запорізького району було помічено невідомих осіб. Підозрілі люди ходять по домівках та представляються співробітниками поліції та служби у справах неповнолітніх. Про це повідомляється на сайті Комишуваської ОТГ.

Навідуються до сімей з дітьми, начебто з метою оглянути та перевірити умови проживання дітей. Однак, на прохання однієї з місцевих жительок, ці особи відмовилися пред’явити свої посвідчення та документи.

Служба у справах дітей Запорізької районної державної адміністрації повідомляє що, наразі будь-які рейди (планові чи позапланові) службами у справах дітей спільно з працівниками поліції не проводяться. Служби у справах неповнолітніх в Україні не має. В нашій державі функціонує Служба у справах дітей. Працівники поліції та служби у справах дітей завжди представляються, називають своє прізвище, ім’я, по батькові та посаду.

Читайте також: По квартирам у Запорізькій області ходять люди, які представляються співробітниками ДСНС

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение По домівках жителів Запорізької області ходять підозрілі люди та цікавляться сім’ями з дітьми появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/po-domivkah-zhiteliv-zaporizkoyi-oblasti-hodyat-pidozrili-lyudi-ta-tsikavlyatsya-sim-yami-z-ditmi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top