Податок на житло: запоріжці почали отримувати “зайві” платіжки

Рекомендована державою площа нерухомості, що не підлягає оподаткуванню: квартири — до 60 кв. метрів, будинки – до 120 кв. м. Втім, остаточно визначати за яку саме площу житла не треба платити та скільки коштують “надлишкові” квадратні метри житла має місцева влада. У Запоріжжі рекомендовані державою норми збільшили ще у 2015 році.

“Розмір ставки податку 0 визначено для об’єктів для квартир площею до 120 квадратних метрів і для будинків площею до 250 квадратних метрів. І ці положення діяли, починаючи з 2015 року, тобто, фактично вони у нас використовувалися до 2020 року”, – зазначила депутатка Запорізької міськради Регіна Харченко.

Втім, цьогоріч запоріжці почали отримувати платіжки на сплату податку за квартири площею понад 60 квадратних метрів. Такі дії у Запорізькій міськраді вважають незаконними.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/podatok-na-zhitlo-zaporizhciv-pochali-otrimuvati-zajvi-platizhki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=podatok-na-zhitlo-zaporizhciv-pochali-otrimuvati-zajvi-platizhki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top