«Поліція б’є неповнолітнього»: на Київщині правоохоронців звинуватили у побитті хлопця (відео)

У соціальних мережах опублікували відео, на якому перехожі зафільмували, як на Київщині правоохоронці жорстоко затримували неповнолітнього. Очевидці розповіли, що хлопець отримав удари по голові, хоча зовсім не пручався під час обшуку. Мати неповнолітнього розповіла про подію.

Як розповіла жінка, її син разом з іншими друзями слухав музику на вулиці. Поруч не було людей, яким вони могли б заважати. Втім, до них підійшов чоловік, який представився працівником станції й саме в цей час косив траву. Саме йому компаній стала на заваді.

«Він підійшов  й сказав підліткам вимкнути музику. Хлопці відмовили, на що почули погрози. Працівник сказав, що обіллє їх бензином з каністри для косарки. Компанія не вимкнула музику, після чого чоловік підійшов і вирвав колонку в 14-річної дівчинки, а також і сумку з особистими речами хлопця. Всі ці речі залишив у своїй автівці та викликав поліцію. Поліція вирішила, що потрібно ось так вчинити !! Поліцейський Радченко Дмитро Миколайович який завдав удару в голову хлопцеві», -повідомила мати.

Наразі правоохоронці ще не прокоментували ситуацію, але журнаісти «Форпост» слідкують за розвитком подій.

Відео: Магнолія.ТВ

Источник: https://forpost.media/novosti/politsiia-b-ie-nepovnolitnoho-na-kyivshchyni-pravookhorontsiv-zvynuvatyly-u-pobytti-khloptsia-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top