Поліція Запоріжжя нагадує про нові правила міжрегіональних перевезень

Нові правила міжрегіональних пасажирських перевезень вступають в дію із завтрашнього дня — 21 жовтня.

Про це нагадує ГУ НП в Запорізькій області.

З 21 жовтня у зв’язку із «червоною зоною», яка наразі діє у Запорізькій області, в силу вступають нові правила міжрегіональних пасажирських перевезень. Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах з «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем епіднебезпеки. Так, вже із завтрашнього дня пасажирські перевезення будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв та пасажирів транспорту, екіпажу авіатранспорту одного із цих документів:

— міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

— негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила діють для регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про всі види транспорту міжобласного сполучення. Правила не стосуються дітей до 18 років. Діти віком від 12 років зобов’язані носити захисні маски.

Відповідальність за дотримання правил несе перевізник.

Читайте також: Майже два тижні в Запоріжжі розшукують чоловіка

Источник: https://forpost.media/novosti/politsiia-zaporizhzhia-nahaduie-pro-novi-pravyla-mizhrehionalnykh-perevezen.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top