Потужність енергоблоків Запорізької АЕС відновили до попереднього рівня

Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України

Станом на 8:00 29 квітня 2022 року Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналы НАЕК «Енергоатом».

Після завершення ремонту пошкодженої під час обстрілів лінії 330кВ у південному регіоні потужність енергоблоків ЗАЕС відновлено до попереднього рівня. Зараз вони працюють на рівні, який разом з іншими АЕС дозволяє енергосистемі України забезпечувати потреби країни в умовах зменшення споживання електроенергії майже вдвічі порівняно з довоєнним часом.

Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. Екологічний, протипожежний і радіаційний стан на території промислового майданчику та в санітарно-захисній зоні – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Нагадаємо, раныше «Індустріалка» повідомляла про те, що у стратегічному місті Запорізької області окупанти займаються терором та залякуваннями населення. 

Читайте також: У Запорізькій області оприлюднили дані щодо стану радіаційного фону на 29 квітня.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Потужність енергоблоків Запорізької АЕС відновили до попереднього рівня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/potuzhnist-energoblokiv-zaporizkoyi-aes-vidnovili-do-poperednogo-rivnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top