Поздравление Григория Самардака с 85-летием «Запорожстали»

Григорий Самардак Дорогі запоріжсталівці!

«Запоріжсталь» – лідер від дня заснування, адже саме з запуску першої доменної печі вашого підприємства розпочалася промислова історія нашого краю, славна історія, пов’язана з великою кількістю трудових перемог, новим етапом у розвитку Запоріжжя.

Вже 85 років щоденною копіткою працею ви творите історію української металургії, продовжуючи славні традиції свого підприємства й запроваджуючи нові стандарти виробництва й соціальної відповідальності. Завдяки вашій наполегливій праці забезпечується стала робота підприємства, отже – робочі місця, розвиток економіки, наповнення місцевого бюджету.

Тож від імені всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради хочу подякувати кожному з працівників за повагу до своєї важкої професії, за ваш труд і внесок у розвиток всього Запорізького краю.

Вдячний за те, що на підприємстві шанують трудові династії, з повагою ставляться до ветеранів, які будували історію металургії, кували перемогу українського народу в роки Другої світової війни та відновлювали промисловість у повоєнні роки, дбаючи при цьому про підтримку молодого покоління.

Вітаю трудовий колектив «Запоріжсталі» з 85-річчям підприємства та щиро зичу тримати й надалі високу планку лідера галузі, відповідаючи на виклики часу новими трудовими рекордами, осучасненням виробництва й карколомними проектами. Кожному з вас – стабільності й добробуту, здоров’я, миру та злагоди у родинах.

З повагою, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pozdravlenie-grigoriya-samardaka-s-85-letiem-zaporozhstali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top