Поздравление Константина Брыля с 85-летием «Запорожстали»

Константин БрыльШановна громадо! Шановні запоріжсталівці!

16 листопада публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» відзначає своє 85-річчя.

Йдеться про одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого відома не тільки на внутрішньому ринку, а й у понад 60 країнах світу. Запорізький край славиться своєю промисловістю. І наша область входить до трійки лідерів за обсягами реалізованої промислової продукції. І, мабуть, найбільший вклад у нашу позитивну статистику робить саме «Запоріжсталь».

Також комбінат можна назвати одним із лідерів у подоланні проблем технічної застарілості та рівня забруднення екології. Адже в останні 6 років на технічну модернізацію підприємства спрямовано понад 8,8 мільярда гривень. Також впроваджуються інноваційно-інвестиційні проекти, більшість з яких мають екологічну складову. Серед успішно реалізованих проектів: комплексна модернізація газоочисних систем аглофабрики з установкою на всі агломашини сучасних високотехнологічних газоочисток; екологічна реконструкція доменної печі № 3; будівництво нової травильної лінії в цеху холодної прокатки № 1; реконструкція доменної печі № 4 з будівництвом аспірації ливарного двору і бункерної естакади. В рамках комплексної програми екологічної модернізації підприємства на «Запоріжсталі» введена в промислову експлуатацію градирня, яка працює за принципом замкнутої системи водопостачання з використанням очищених стічних вод. Також не варто забувати і про щорічне скорочення споживання природного газу.

Сьогодні «Запоріжсталь» – це дійсно технологічно оновлений завод, який до того ж справді піклується про своїх працівників. Йдеться не лише про гідну оплату праці, а й забезпечення соціальними, оздоровчими та культурними програмами. Крім того, одним із пріоритетів «Запоріжсталі» можна назвати турботу про ветеранів заводу.

Більше того, комбінат приділяє увагу не лише своїм працівникам. Щорічно виділяються кошти на розвиток соціальної сфери Запоріжжя. А це охорона здоров’я, освіта, спорт, культура та благоустрій. Серед найвідоміших проектів – «Ми – це місто», «Врятуємо Дніпро разом!» та інші.

Вітаючи з ювілеєм одне із найвпливовіших та знакових для Запорізького краю підприємств, я щиро дякую за непросту працю всім працівникам «Запоріжсталі». Зичу вам миру, злагоди та впевненості у завтрашньому дні.
А металургійному комбінату – розвитку та процвітання на довгі роки.

З повагою, голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pozdravlenie-konstantina-bryilya-s-85-letiem-zaporozhstali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top