Поздравление Юрия Трофименко с Днем Вооруженных Сил Украины

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Вітаю Вас з 27-ю річницею Збройних Сил України!

Це свято має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність.

Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять вагомий внесок у розбудову армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

Сьогодні, коли здійснено відкриту агресію проти України Збройним Силам вкрай необхідні вміння та дух колишніх військовослужбовців для захисту Запорізької області.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, наших земляків,які мужньо захищали територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм Слава!

Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби, волонтерам, за їх активну громадську позицію у справі виховання майбутніх воїнів, активну участь у справі всебічного забезпечення підрозділів Збройних Сил України матеріально-технічними засобами, безкорисну допомогу учасникам бойових дій, їх сім’ям.

Бажаю Вам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Щира подяка та низький уклін Вам та Вашим родинам від усіх військовослужбовців Запорізького гарнізону.

Слава Україні!

Трофименко Юрий

З повагою,

Начальник Запорізького гарнізону полковник Ю.П.ТРОФИМЕНКО

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pozdravlenie-yuriya-trofimenko-s-dnem-vooruzhennyih-sil-ukrainyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top