Працівник запорізького заводу розробив проєкт, який допомагає підприємству економити — фото

Працівник «Запоріжкоксу» розробив енергоощадний проєкт

У 2014 році до Дня металурга і гірника компанія «Метінвест» заснувала нагороду «Золота зірка Метінвесту». Щорічно її вручають найкращим працівникам, які досягли значних успіхів у професії, покращили виробництво або створили власний інноваційний проєкт.

Начальник цеху уловлювання ПрАТ «Запоріжкокс» Максим Шаповалов отримав нагороду у 2017 році. Він 13 разів брав участь у системі безперервного вдосконалення. Йому вдалося вирішити проблеми виявлення розгерметизованих трубок охолодження і незадовільного охолодження газу в підземних газосховищах. Це принесло економічний ефект в сумі 2 млн 293 тис. гривень.

проєкт

Крім цього, Максим Шаповалов брав участь у розробці і впровадженні енергозберігаючого проєкту з монтажу теплообмінника для нагріву води. Економічний ефект від його впровадження склав близько 5 млн гривень.

За свою плідну працю Максим Шаповалов отримав звання кращий лінійний керівник, а потім — одну з найвищих відзнак Метінвесту. Як розповів металург, день вручення «Золотої зірки Метінвесту» він запам’ятав на все життя.

— Я пам’ятаю день вручення «Золотої зірки Метінвесту» в усіх деталях, адже такі моменти не забуваються. Це було на величезному стадіоні, де за нашим нагородженням спостерігали сотні людей. А нагороджував нас особисто генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков. В той момент я відчував велику гордість за себе, радість, і розумів, що я один з найкращих працівників такої великої металургійної компанії, — поділився враженнями Максим Шаповалов.

проєкт

Отримання нагороди стало для чоловіка стимулом бути найкращим серед колег і давати гарний приклад молодому поколінню металургів.

— «Золота зірка Метінвесту» — це не лише відзнака за хорошу роботу, а й величезна відповідальність. Завжди потрібно тримати марку, адже на тебе рівняються колеги. Також треба показувати гарний приклад для молоді, яка щойно прийшла працювати на завод. Дивлячись на старших успішних колег у них з’являється бажання досягти таких же висот, або навіть їх перевершити, — розповів промисловець.

проєкт

На комбінаті «Запоріжсталь» Максим Шаповалов працює вже 19 років — з 2001 року. Спочатку працював апаратником отримання сульфату амонію, потім — майстром виробництва. На момент отримання «Золотої зірки Метінвесту» Максим Шаповалов вже працював начальником відділення конденсації смоли і очищення коксового газу від аміаку. А через рік після нагородження за свої заслуги отримав підвищення. Його назначили начальником цеху уловлювання.

За словами самого коксохіміка, головний секрет його успіху — це любов до роботи і відданість справі, яку робиш.

— Щоб досягти успіху, треба завжди викладатися на 200%. Треба любити свою роботу, віддаватися їй, бути цілеспрямованим і творчо підходити до виконання робочих обов’язків. Дуже важливо — докладати зусиль задля розвитку підприємства. І це обов’язково, неодмінно помітять — розповів Максим Шаповалов.

проєкт

На досягнутому професіонал не планує зупинятися. В його планах — продовження модернізації цеху.

— В майбутньому хочеться модернізувати відділення кінцевого охолодження. На даний момент ми працюємо над налаштуванням схеми розділення смоли. Вона дозволить окремо ділити важку і легку смолу. В нас це вже виходить, але є деякі моменти, які треба вдосконалити. Також проводяться роботи і в машинному залі цеху. Там встановили частотні перетворювачі, які дозволяють економити електроенергію, — розповів Максим Шаповалов.

Нагадаємо, з 2014 року на всіх підприємствах Метінвесту «Золоту зірку» отримали 133 працівника. На запорізьких підприємствах відзначили 19 робітників.

Читайте також: Як працівник запорізького підприємства зробив успішну кар’єру всього за рік

Сообщение Працівник запорізького заводу розробив проєкт, який допомагає підприємству економити — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pratsivnik-zaporizkogo-zavodu-rozrobiv-proyekt-yakiy-dopomagaye-pidpriyemstvu-ekonomiti-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top