Представник Командування Медичних Сил на судове засідання в Запоріжжя не приїхав

Позов до Командування Медичних Сил ЗСУ подав колишній начальник Запорізького військового госпіталю Віктор Писанко

У Запорізькому окружному адміністративному суді відбулося друге підготовче засідання по розгляду позову екс-начальника Запорізького військового госпіталю Віктора Писанки. Підполковник медичної служби оскаржує своє звільнення, яке вважає незаконним.

Писанко суд

Віктор Писанко просить суд поновити його на посаді, стягнути з Командування Медичних сил ЗСУ моральну шкоду у розмірі 100 000 грн, а з Запорізького військового госпіталю  — різницю невиплаченого у повному обсязі грошового забезпечення за весь період, протягом якого він мав право на нього.

Писанко суд

Звільнення начальника Запорізького військового госпіталю, нагадаю, викликало вгучний резонанс не тільки у Запоріжжі, а й далеко за його межами.

На захист свого звільненого керівника став колектив, що є унікальним для структур ЗСУ. Листи на підтримку Віктора Писанки у різні інстанції надсилали волонтери та громадські діячі.

Але така шалена підтримка екс-командира не вплинула на рішення командування про його поновлення на посаді. І тоді бойовий офіцер вирішив звернутися до суду.

Чернова Жанна

Перше засідання у Запорізькому окружному адміністративному суді відбулося 23 червня. На нього прийшли військовослужбовці, волонтери, громадські активісти, які працювали у госпіталі, коли Віктор Вікторович був командиром частини.

Сам він був присутній на судовому засіданні у вигляді портрету на футболці, яку принесла і помістила на стільці у першому ряду громадська діячка Тетяна Ярмохіна.

На засіданняі суддя Жанна Чернова задавала запитання адвокату Віктора Писанки Ігорю Гребнєву та представнику Командування Медичних Сил Володимиру Дяченку. Володимир Дяченко, до речі, стверджував, що після звільннення з госпіталю Віктор Писанко призначений на вищу посаду, ніж та, яку він займав.

Гребнєв Ігор

Представник Командування, звичайно, заявив, що командира військової частини (госпіталь — це в/ч) звільнено законно. Але не зміг відповісти на запитання захисника позивача, який же саме підпункт пункту 116 Положення про проходження військової служби громадянами України став підставою для звільнення. За твердженням Ігоря Гребнєва, жоден з 16 підпунктів не може слугувати підставою для звільнення його підзахисного.

Суддя Жанна Чернова попросила представника Командування Медичних Сил надати суду відповідні документи, які б свідчили, що Віктор Писанко звільнений законно. Володимир Дяченко пообіцяв, що вони будуть надіслані на адресу суду.

Дяченко Володимир

Друге попереднє засідання по справі відбулося 6 липня. Як розповіла на своїй сторінці у соцмережі громадська діячка, юрист Тетяна Ярмохіна (Тетяна з чоловіком Андрієм духовно підтримують поранених бійців у госпіталі), підтримати Віктора Писанку приїхала народний депутат 8 скликання Оксана Корчинська, на засідання прийшли і небайдужі запоріжці.

«По суті: Відповідач 1-Командування Медичних Сил ЗСУ у судове засідання -НЕ з’явився…до суду НЕ надійшло жодних документів, затребуваних від Відповідача 1 у першому засіданні», — написала Тетяна Ярмохіна.

Писанко суд

Наступне судове засідання відбудеться 21 липня о 14:00.

Читайте також: Запорізький суд почав розглядати позов екс-начальника військового госпіталю

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Представник Командування Медичних Сил на судове засідання в Запоріжжя не приїхав появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/predstavnik-komanduvannya-medichnih-sil-na-sudove-zasidannya-v-zaporizhzhya-ne-priyihav

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top