Представники міської та обласної влади Запоріжжя побували на черговому засіданнi Ради регіонального розвитку

Представники міської та обласної влади Запоріжжя побували на черговому засіданнi Ради регіонального розвитку

Його провiв Президент Петро Порошенко.

Міністри, голови міст, областей, районів та правоохоронці зі всієї України — всі вони днями у Києві відвідали засідання Ради регіонального розвитку. Традиційно зустріч відбулася під головуванням Президента України Петра Порошенка.

На порядку денному обговорення питань децентралізації, розвитку громад, підвищення тарифів, пенсій та нарахування субсидій. Вже у грудні депутати Верховної Ради мають затвердити головний кошторис держави на наступний рік. Петро Порошенко вважає, що одним із найважливіших питань буде виділення коштів на виплату субсидій.

Серед присутніх — більше тисячі посадовців. Відвідали зустріч й представники нашого регіону. Кажуть засідання Ради регіонального розвитку — вдала можливість поспілкуватися, поділитися досвідом, обговорити проблемні питання та плани на майбутнє.

В уряді — запевняють — взяли курс на економічне зростання. Йдуть повільними, хоча й впевненими кроками. На меті: відновлення медицини, енергонезалежність та зменшення державного боргу. З планів на наступний рік — не лише виділення коштів на субсидії, а й на підвищення пенсій.

За словами Президента, реформа децентралізації є однією з найуспішніших в країні. Зараз вісім з половиною мільйонів українців перебувають у складі громад. Запорізька область — у п’ятірці лідерів за кількістю створених ОТГ. Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль вважає, що наступного року показники будуть не гірші. Крім того, у планах й розвиток вже існуючих громад.

У другій частині засідання присутні говорили більше конкретно про розвиток областей.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/predstavniki-miskoyi-ta-oblasnoyi-vladi-zaporizhzhya-pobuvali-na-chergovomu-zasidanni-radi-regionalnogo-rozvitku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top