Представники німецької бізнес-асоціації ознайомились з екомодернізацією «Запоріжсталі»

Надсучасні технології та екологічна модернізація: європейські компанії зацікавлені у співробітництві з Україною та готові переймати досвід вітчизняного бізнесу. Про це йшла мова цієї суботи: у Запоріжжя приїхали представники німецької бізнес-асоціації у Східній Європі.

Зустріч із керівником комбінату Запоріжсталь проходила у центральній диспетчерський комбінату. Представники європейського бізнесу вражені побаченим, за їхніми словами такий рівень використання сучасних цифрових технологій вони бачили лише у Європі. Тому вважають — потенційне співробітництво із запорізькими металургами має бути вигідним для обох сторін. За останні 5 років у модернізацію комбінату було вкладено понад 9 мільярдів гривень. Найголовніше, кажуть представники німецького бізнесу, що всі проекти, які було реалізовано, розроблялись та втілювались із дотриманням суворих екологічних вимог, які існують в ЄС. У свою чергу на Запоріжсталі вважають — залишатися конкурентоздатними на світовому ринку металу можна лише випереджаючи час, втілюючи у життя найновіші ідеї найкращих розробників технологій для металургії.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/predstavniki-nimetskoyi-biznes-asotsiatsiyi-oznajomilis-z-ekomodernizatsiyeyu-zaporizhstali/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top