Президент України відвідав Туреччину з робочим візитом

Робочий візит Президента України у Туреччину: стимуляція торгівлі, поліпшення митних правил, і політична підтримка Туреччини у перемовинах із Кремлем. Петро Порошенко привіз в Стамбул великий список українських заручників аби передати його турецькому колезі.

Рік тому — після втручання Ердогана Москва несподівано випустила на свободу двох політичних бранців — Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова. Подробиці цього звільнення досі не відомі широкому загалу. Проте, Україна сподівається на такий же результат допомоги Туреччини із іншими заручниками Кремля.

Реджеп Ердоган запевнив Петра Порошенка — Туреччина і надалі підтримуватиме Україну і ніколи не визнає незаконної анексії Криму. До роботи зі списком заручників візьмуться невідкладно. Ще один — надважливий крок: незалежність української церкви. Історичну угоду в Туреччині підписали Вселеньский Патріарх і Президент України. Цей документ прискорить процес остаточного оформлення Автокефалії. Нова Церква в Україні постане після об’єднавчого Собору. Там буде обрано предстоятеля з-поміж ієрархів трьох гілок українського православ’я. Обраний предстоятель отримає Томос з рук Вселенського Патріарха.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/prezident-ukrayini-vidvidav-turechchinu-z-robochim-vizitom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top