Президент України зазначив, що двері НАТО та ЄС для нашої держави – відкриті (фоторепортаж)

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з громадсько-політичним активом Черкаської області наголосив, що Україна зробила свій геополітичний вибір і двері НАТО та Європейського Союзу для нашої держави є відкритими.

«Ми крок за кроком наближаємося до членства в Євросоюзі і до членства в НАТО. І не вірте тим скептикам, які кажуть, що цього ніколи не буде», – сказав Президент.

Глава держави повідомив, що українська делегація повернулася з сесії Парламентської Асамблеї НАТО, а Міністр закордонних справ України повернувся з засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, про проведення якого було домовлено під час його зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом.

«І там, і там було чітко заявлено – двері НАТО для України відкриті»,  – зазначив Петро Олексійович.

При цьому він додав, що «все залежить від нас».

«Проводьте реформи, змінюйте країну і все буде добре. Це саме стосується і Європейського Союзу», – додав Петро Порошенко.

Робоча поїздка Президента до Черкаської області.Фото — https://www.president.gov.ua

«Дуже багато наших опонентів хотіли б, щоб у нас опустилися руки і ми втратили віру в перемогу. Цього не буде», – сказав Президент та зазначив, що найближчими днями Конституційний суд розгляне питання президентської ініціативи включення до Основного закону «мети нашої політики – членство в ЄС та НАТО», а Верховна Рада України, в свою чергу, проголосує ці зміни до Конституції України.

При цьому Президент висловив сподівання, що Парламент підтримає ці зміни до Основного закону конституційною більшістю, повідомляє Офіційне інтернет-представництво Петра Порошенка.

«І ми зробимо наш рух, наші кроки невідворотними. Чому це легко робити? Тому, що народ це підтримує», – підсумував Президент України. 

Робоча поїздка Президента до Черкаської області.Фото — https://www.president.gov.ua

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що Міністр інфраструктури України Володимир Омелян назвав двома перемогами, завдяки Президенту України Петру Порошенку, передбачені в проекті держбюджету 200 млн. грн. на будівництво нового аеропорту та 500 млн. грн. на Укрпошту.

Читайте також: Українська перемога: танцювальна пара завоювала Гран-прі міжнародного інклюзивного фестивалю-конкурсу в Грузії (фото)

Сообщение <strong>Президент України зазначив, що двері НАТО та ЄС для нашої держави – відкриті (фоторепортаж)</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/prezident-ukraini-zaznachiv-shho-dveri-nato-ta-ies-dlja-nashoi-derzhavi-vidkriti-fotoreportazh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top