Про що мріють культурні люди Запоріжжя та області

Культурні люди Запоріжжя та області розповідають про своє професійне свято

Сьогодні — Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народної творчості.

Напередодні «Индустриалка» поцікавилася у представників культури Запоріжжя та області:

-Як ви святкуєте цей день?

-Про що мрієте, як людина культури?

Олег Григор’єв, помічник головного режисера, актор муніципального театру танцю, арт-директор комплексу «700-річний Запорізький дуб»:

люди культури

-Традицій святкування цього дня поки немає, він порівняно новий. Але добре, що такі свята є.

-Щиро хочеться, щоб наше місто стало центром культури України. Тому що є куди їхати, на що дивитися.

Інга Янкович, директор Запорізького обласного художнього музею:

люди культури

-Якщо чесно, то не особливо відзначаємо. А зустрічаємо його в роботі. 14 листопада відкриємо виставку «Перлини народного малярства», приурочену до цього свята. Нам приємно, що працівників культури помітили, що є такий день. І з вдячністю приймаємо привітання.

— Хочеться, щоб культура мала для людей більше значення. Щоб вона сприймалася, як щось головне. Мрію, щоб завершився капітальний ремонт у нашому музеї. Мрію про відкриття нових залів. Про поповнення колекції. І про те, щоб наші художники жили краще.

Максим Березнер, актор Запорізького академічного обласного театру юного глядача:

люди культури

-Відзначаємо це свято роботою. У нас зараз здача комедії «Розпусник», прем’єра якої відбудеться 17 і 18 листопада. У мене — головна роль, Дідро або розпусника (посміхається). Репетируємо з ранку до вечора.

В честь свята я і мій колега по театру Юрій Драненко отримали обласну премію «За досягнення у розвитку культури Запорізького краю». Приємно, що нашу працю оцінили.

-Мрію, щоб у місті піднімався рівень культури. Щоб це виходило на всеукраїнський та міжнародний рівень. Щоб більше театрів приїжджали до нас. І ми виїжджали на гастролі, в тому числі і за кордон. Хочеться побачити світ і показати світу наші вистави. І, звичайно, нашим глядачам, яких ми дуже любимо.

Ірина Садова, директор Пологіського районного краєзнавчого музею:

люди культури

— Зазвичай у нас проходить загальний урочистий офіційний захід для всіх працівників культури. А особисто я відзначаю це свято з колективом нашого музею. У цей день ми зазвичай подорожуємо. Цього року збираємося поїхати в славне місто Запоріжжя. Хочемо побувати в театрі Магара, на нових виставках в художньому музеї і на оглядовій екскурсії.

Хотілося б, щоб всі жили добре, в нашій країні був мир і щоб кожен українець мріяв відвідати ту чи іншу установу культури.

Михайло Семікін, начальник відділу культури Мелітопольської міської ради:

люди культури

-Професія працівників культури відрізняється тим, що ми працюємо і коли всі працюють, і коли всі відпочивають. І вже протягом тижня до свята в нашому місті проходять події, присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народної творчості. У нас є традиція і відзначати це свято з колективом, готуємо один одному сюрпризи і подарунки. Намагаємося, щоб цей захід був виїзний.

— Культура — це той інструмент, який об’єднує людей. Хотілося б, щоб наші керівники і політики більше уваги приділяли працівникам культури і не фінансували цю сферу за залишковим принципом.

Читайте також: У Запоріжжі відбудеться свято Сонця та квітів.

Фото автора

Источник: http://iz.com.ua/kultura/pro-shho-mriyut-kulturni-lyudi-zaporizhzhya-ta-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top