Пропагандистська машина рф дає збій: як на тлі війни в Україні змінюється риторика у рашистському інфопросторі

Поки країна-агресорка продовжує засилати своїх “передовиків” спецоперації в Україну, і втрачає чи не щоденно мільярди і так знецінених рублів, чи не таку ж суму верхівка росвладипаралельно зливає на свою інформаційну кампанію. Але результатів це щодня приносить все менше.

Рівень довіри росіян до свого ж телевізора зменшується. Лише з березня по травень людей, які вірили скабєєвим та соловйовим поменшало на 10%. І тенденцію навряд чи можна назвати неочікуваною. Адже поки росія відгрібає у спробі захопити іншу державу, еліта ростб або розповідає про казкові успіхи “великих имперскихполководцев”, або ж завуальовано натякає на спуск залізної завіси. Хоча завіса ця більше схожа на гільйотину.

Трохи зросла частка людей, які довіряють інформації у Інтернеті. Але вже тут на них, несподівано, ллється шквал правди: дані про кількість загиблих їхніх солдат та втрачену техніку, перехоплення розмов рашистських військових та інтерв’ю з допитів полонених. І паралельно з тим, як мережа інтернет викидає росіянам на “великую землю” все більше таких відео, перехоплень і зведень, навіть російська спільнота, не позбавлена розуму повністю, починає щось петрати.

Такий холодний душ допоможе позбавитися ілюзій, і можливо спонукатиме не відправляти чоловіків, синів та дітей за вбивчими трофеями. Адже навряд чи їх довезуть

Источник: https://tv5.zp.ua/news/propagandistska-mashina-rf-daie-zbij-jak-na-tli-vijni-v-ukraini-zminjuietsja-ritorika-u-rashistskomu-infoprostori/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=propagandistska-mashina-rf-daie-zbij-jak-na-tli-vijni-v-ukraini-zminjuietsja-ritorika-u-rashistskomu-infoprostori

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top