Проросійський пропагандист поширив фейк про демонтаж пам’ятника в Запоріжжі. Фото

Колишній мешканець Запоріжжя, а наразі пропагандист-путіноїд, Владімір Рогов на своєму телеграм-каналі звинуватив владу Запоріжжя у знищенні пам’яті про Другу світову війну.

Рогов повідомив, що перед 9 Травня було нібито демонтовано радянський літак на бульварі Шевченка.

Крім цього, він зазначив, що начебто його продали якомусь колекціонеру. Насправді кожен мешканець Запоріжжя може переконатися на власні очі: літак на місці,

Щоправда, на самому постаменті прибрали деякі елементи, які підпадають під заборону Закону України про декомунізацію.

Нагадаємо, під час Майдану Рогов агітував за владу Януковіча, а з початком російського вторгнення до Криму у лютому 2014 року став водити, як згадував теж колишній запорізький журналіст Сергій Сидоров, проросійські колонни демонстрантів від пам’ятника Леніну до мерії.

Під час  «яєчної неділі» у квітні 2014 року Рогова в Запоріжжі вже не було. Подейкуюють, що він поцупив велику суму грошей, які перераховували на проросійські шабаши у нашому місті. З тих часів пропагандист у наше місто так і не повернувся…

Нагадаємо, у Запоріжжі з 2 травня оформити біометричні документи, зокрема паспорт для виїзду за кордон та ID-картку, можна в усіх районих підрозділах міграційної служби.

За інформацією УДМС Запорізької області, прийом громадян на оформлення документів здійснюють:

▪️ Комунарський відділ вул. Космічна, 40

▪️ Вознесенівський відділ пр. Соборний 145в

▪️ Дніпровський відділ вул. Сергія Синенка, 12а

▪️ Шевченківський відділ вул. 8 березня, 31

▪️ Хортицький відділ вул Новгородська 26б;

▪️ Заводський відділ вул. Посадочна, 3а;

▪️ Олександрівський відділ вул Українська, 4;

Крім того, працюють Запорізький сектор УДМС вул. Героїв 37 батальйону, 12б,  сектор оформлення документів №1 вул. Незалежної України, 90 та сектор оформлення документів №2 пр. Металургів, 25.

Варто додати, що усі ці територіальні підрозділи міграціїної служби, разом із Вільнянським (вул. Бочарова, 17) та Новомиколаївським (Запорізька, 81) секторами вносять відомості про дітей до закордонного паспорта батьків, продовжують строк дії закордонних паспортів, як дорослим так і дітям, строком на 5 років, здійснюють вклейку фото до паспорта по досягненню 25-ти, 45-ти років.

Додаткові запитання (061) 236-75-70 (з 10.00 до 13.00).

Источник: https://forpost.media/vijna/prorosiyskyy-propahandyst-poshyryv-feyk-pro-demontazh-pam-iatnyka-v-zaporizhzhi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top