Раді ветеранів комбінату «Запоріжсталь» 55 років: як організація працює під час війни

Рада ветеранів комбінату «Запоріжсталь» відзначила 55-річний ювілей

Рада ветеранів комбінату «Запоріжсталь» відзначила 55-річний ювілей

Ювілей у раді ветеранів зустріли за роботою — її тут було вдосталь завжди, вистачає й у воєнний час. Втім, через повномасштабну війну відбулося чимало змін.

— Ми зараз не можемо влаштувати екскурсії комбінатом «Запоріжсталь», аби ветерани познайомились із тими технічними нововведеннями, які впроваджуються. Ми відмовились від екскурсій історичними місцями Запоріжжя. Цьогоріч у ветеранів не буде відпочинку в профілакторії чи на узбережжі Азовського моря за зрозумілих причин. Проте, рада ветеранів продовжує жити та працювати, — зазначив голова ради ветеранів ПАТ «Запоріжсталь» Микола Сілін.

Сілін

Зараз комбінатом збільшено кількість соціальних програм підтримки ветеранів: надають гуманітарну або матеріальну допомогу. Та головне, кажуть ветерани, рада дає змогу як і раніше зустрічатися та спілкуватися.

— Багато людей приходить, з якими я пропрацювала все життя. Коли поспілкуюся з ними, то ніби повертаюся в молодість. Це дуже цікаво для мене, бо на комбінаті я працювала 42 роки, — розповіла ветеран комбінату «Запоріжсталь» Любов Бабєшко.

Бабєшко

Цьогоріч ювілей організації не відзначали з розмахом. Натомість зібралися колективом, який вже став рідним, та приймали гостей.

— Ваша організація не пала духом через війну, а навпаки — підтримує старше покоління. Ви знайшли достойне місце у гуманітарній та волонтерській діяльності, — зазначив керівник напряму роботи з ветеранами Групи Метінвест Віталій Михайлов.

Михайлов

— Ви підтримуєте зв’язок між всіма ветеранами та трудовими колективами комбінату. І кожен знає, чим живе зараз «Запоріжсталь». Дякую за вашу активність та небайдужість, — привітав колектив перший заступник голови профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Максак.

Максак

На додачу до теплих слів ветеранська організація отримала і подарунок — ноутбук. Він значно спростить та пришвидшить робочі процеси.

На додачу до теплих слів ветеранська організація отримала і подарунок — ноутбук. Він значно спростить та пришвидшить робочі процеси.

— Кожен з вас — це наш золотий фонд. Ви заклали фундамент для створення майбутнього «Запоріжсталі», завдяки вам у комбінату є теперішнє, — зазначив начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибачонок.

Рибаченок

Читайте також: Метінвест передав військовим медикам ГУР 20 машин швидкої допомоги. 

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Раді ветеранів комбінату «Запоріжсталь» 55 років: як організація працює під час війни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/radi-veteraniv-kombinatu-zaporizhstal-55-rokiv-yak-organizatsiya-pratsyuye-pid-chas-viyni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top