Радикальна партія відзвітували про досягнення фракції у Верховній Раді

Радикальна партія відзвітували про досягнення фракції у Верховній Раді

Звіт за 4 роки роботи в парламенті приїхали послухати близько тисячі партійців з усієї України. За ці роки – більш ніж півтисячі законодавчих ініціатив. І понад 100 ухвалених законів.

Керівник виконкому партії Юрій Зінченко хизується — ініціатива радикальної партії про здорожчання вивізного мита на металобрухт з 10 до 42 євро за тонну — дозволило зберегти 30 тисяч робочих місць металургів і понад півтора мільярда доларів річної експортної виручки. Так званий «Лісовий закон» збільшив інвестиції у деревообробну галузь удвічі, приніс 4 мільярди гривень товарного експорту та 400 мільйонів податків до дрежбюджету.

Минулоріч Радикальна партія наполягала — необхідно щонайменше вдвічі підвищити мінімальну зарплату. Уряд пручався, але таки вона зросла до 3200 гривень на місяць. Ніякого колапсу економіки не сталося. Нині, каже Віктор Галасюк, необхідна нова індексація. В бюджеті 2019-ть до ініціативи радикалів збільшити видатки на доступні ліки до 2 млрд гривень врешті дослухалися. 22 січня на 100-ту річницю Акту злуки Радикальна партія збереться аби визначитися із кандидатом в Президенти.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/radikalna-partiya-vidzvituvali-pro-dosyagnennya-fraktsiyi-u-verhovnij-radi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top