Рашистів налякали у туалеті Запорізької АЄС

У вбиральні Запорізькій АЕС рашистам залишили повідомлення «Русский военный корабль, иди…»

Запорізька АЕС досі окупована та контролюється російськими військовими. Нещодавно, зайшовши до вбиральні першого енергоблоку, окупанти наткнулися очима на знамениту фразу «Русский военный корабль, иди…». Саме у цей туалет зазвичай бігають (як тут ходити, коли всього і всіх боїшся) військові охоронці, що наглядають за технікою та зброєю, яку солдати рф завезли до машинної зали. Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі НАЕК «Енергоатом».

У вбиральні Запорізькій АЕС рашистам залишили повідомлення «Русский военный корабль, иди...»

А також повідомили, що рашисти настільки збентежились і занепокоїлись, що влаштували екстрену перевірку. Вони заходилися проводити розслідування, намагаючись встановити злісного порушника.

До речі, українські партизани вже не вперше турбують спокій (відносний, звичайно) окупантів ЗАЕС. Раніше руzьким залишали дратівливі для них написи «Азов» та заклик повертатися за порєбрік «Лаптеногие, go home».

«Енергоатом» також повідомив, що станом на сьогоднішній ранок ЗАЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС та інших АЕС України достатня для повноцінної життєдіяльності населення, роботи промислових об’єктів та потреб оборони.

У вбиральні Запорізькій АЕС рашистам залишили повідомлення «Русский военный корабль, иди...»

Радіаційний фон на проммайданчику відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції. Всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом і працюють в енергосистемі України.

Але з огляду на те, що ЗАЕС окупована й дії загарбників передбачити неможливо, загроза фізичній безпеці станції залишається.

Нагадаємо, що окупанти на Запорізькій АЕС заблокували під’їзди для пожежних машин до першого енергоблока.

Важливо! Українська розвідка закликає мешканців Енергодара терміново повідомити місця розташування російських окупантів та їх посіпак. Це допоможе нашим захисникам швидше визволити Енергодар та інші населені пункти від російської нечисті.

Контактний номер: +380963101126. Інформацію можна надсилати через месенджери Signal (працює без інтернету) та WhatsApp.

Читайте також: Вночі окупанти обстріляли житловий будинок в Енергодарі.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Рашистів налякали у туалеті Запорізької АЄС появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rashistiv-nalyakali-u-tualeti-zaporizkoyi-ayes

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top