Рашистські пропагандисти поширюють чутки, що Україна приховує інформацію про загиблих захисників

Пропагандисти рф намагаються поширювати чутки серед українців, які не відповідають дійсності. Більше того, вони розповідають про те, що властиво саме для росії, але аж ніяк не для України.

Про це стало відомо з повідомлення Центру протидії дезінформації.

Пропагандисти рф розпочали дезінформаційну кампанію щодо можливого приховування інформації про загиблих українських військових від їх родичів, — йдеться в повідомленні.

Так, ЦПД повідомляє, що ЗМІ рф поширили тезу, про те, що «керівництво ЗСУ хоче закрити інформацію про вбитих українських військових … а спроба з’ясувати їх долю може розцінюватися як привід для кримінального переслідування… навіть листування з товаришами або командиром може стати приводом для кримінальної справи».

За поясненням пропагандистів, причиною такої «заборони» є «велика кількість полонених, вбитих та поранених військових, що може призвести до протестів їх родичів».

Однак, українців попереджають, що вказана інформація є неправдивою, і має на меті лише збурення протестів серед українців та дестабілізації ситуації в країні.

Водночас, від початку війни до МВС України надійшло близько 32 тисяч звернень щодо розшуку російських солдатів від їхніх родичів, про що повідомило керівництво міністерства.

Варто нагадати, що 30.04 путін підписав указ про виплати: 3 мільйони рублів родичам російських військових, яких було поранено і 5 мільйонів рублів — родичам військових, які загинули. Однак, гірка реальність така, що в рф більшість вбитих солдат записують як таких, що пропали безвісти, щоб не виплачувати цю компенсацію.

Читайте також: У Запорізькому військовому шпиталі обладнали спецтранспорт для поранених

Источник: https://forpost.media/vijna/rashystski-propahandysty-poshyriuiut-chutky-shcho-ukraina-prykhovuie-informatsiiu-pro-zahyblykh-zakhysnykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top