Різниця між кількістю хворих і тих, хто одужав від коронавірусу на Запоріжжі стрімко зменшується

А от кількість середня кількість смертей за останні місяці зросла. Експерти пов’язують це із тим, що люди стали більш безвідповідально ставитися до хвороби і при перших ознаках не поспішають звертатися до лікарів. З іншого боку пацієнти звинувачують медиків в тому, що не всіх «важких» забирають до лікарень.

Дані статистики повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України.

Станом на ранок 25 травня в Запорізькій області виявлено 203 нових випадки захворювання на коронавірус. За час пандемії в області зареєстровано 101868 випадків, що підтвердили в лабораторії.

Одужало ще 835 пацієнтів. За час пандемії перебороли коронавірус 93225 пацієнтів. Розрив між двома показниками стрімко зростає.

Більш сумна статистика смертності від ковіду — 25 людей за добу не впоралися із хворобою та пішли з життя. За час пандемії в області вже поховали 2271 людину. В середньому за час пандемії в області вмирало по 162 людини за місяць. Хоча це середня цифра, і на початку боротьби показники смертності були набагато нижчими. За останні два місяці кількість смертей стрімко зросла.

Читайте також: Уряд припинив авіасполучення України з Білоруссю

Источник: https://forpost.media/novosti/riznytsia-mizh-kilkistiu-khvorykh-i-tykh-khto-oduzhav-vid-koronavirusu-na-zaporizhzhi-strimko-zmenshuietsia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top