Російські окупанти відпустили батька журналістки з Мелітополя

Три доби 75-річного пенсіонера російські окупанти тримали у заручниках, висуваючи вимоги його дочці, члену НСЖУ Світлані Залізецькій.

Про це повідомила сама Світлана Залізецька.

Викрали Йосипа Залізецького 23 березня після обшуку у будинку його доньки – директорки «Головної газети Мелітополя» та сайту новин «Регіональне інформаційне агентство – Мелітополь» Світлани Залізецької.

У перший день викрадення батькові дали поговорити з донькою. Він повідомив, що його тримають у якомусь підвалі. А вимога була одна – Світлана має бути поруч із батьком.

Раніше журналістка відмовилася співпрацювати з окупантами та повідомила про це самопроголошеному меру Мелітополя – Галині Данильченко, яка вимагала або співпрацювати з ворогами або припинити діяльність сайту.

Після першого дзвінка Світлана Залізецька сказала, що в місто не приїде і вимагала відпустити пенсіонера, який переніс інсульт, пообіцявши, що про звірства і жорстокість Росії щодо мирних людей дізнається про весь світ.

Згодом був ще один дзвінок з новою вимогою – написати на своїй сторінці у фейсбук заяву про передачу управління сайтом «РІА-Мелітополь» третім особам. Це була чергова умова звільнення батька Світлани. Після публікації заяви Йосипа Залізецького відпустили.

Читайте також: У Запорізькій області закривається низка банківських установ

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут) https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/rosiyski-okupanty-vidpustyly-batka-zhurnalistky-z-melitopolia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top